جدیدترین اخبار

جدید ترین اخبار مرکز

تشكيل اتاق فكر اساتيد مركز آموزش علمي كاربردي جهاددانشگاهي اراك

IMAGE

سه شنبه, 29 خرداد 1397 سرپرست مركز آموزش علمي كاربردي جهاددانشگاهي اراك از تشكيل اتاق فكر اساتيد به منظور توسعه اهداف نظام علمي كاربردي در اين مركز آموزشي خبر داد. مهندس مسعود شهرجردي در اين رابطه بر ضرورت تشكيل اتاق فكر اساتيد در راستاي توسعه اهداف نظام علمي كاربردي تاكيد كرد و افزود: جلسات اتاق... ادامه مطلب...

حضور رئيس، كاركنان و دانشجويان مركز جهاددانشگاهي اراك در راهپيمايي روز جهاني قدس

IMAGE

یکشنبه, 20 خرداد 1397 همزمان با روز جهاني قدس، رئيس، كاركنان و دانشجويان مركز آموزش علمي كاربردي جهاددانشگاهي اراك  با حضوري باشكوه و گسترده در اين راهپيمايي، حمايت خود را از مردم مظلوم فلسطين اعلام كردند. بر اساس اين گزارش؛ جمعي از كاركنان و دانشجويان مركز آموزش علمي كاربردي جهاددانشگاهي اراك... ادامه مطلب...

حضور اساتيد مجرب مركز آموزش علمي كاربردي اراك در كرسي هاي "تعاون و كارآفريني"

IMAGE

چهارشنبه, 09 خرداد 1397 به همت جهاددانشگاهي استان مركزي و با همكاري دفتر سازمان تجاري سازي فناوري و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهي استان و دفتر كارآفريني و ارتباط با جامعه و صنعت مركز، كرسي هاي تعاون و كارآفريني در مركز آموزش علمي كاربردي جهاد دانشگاهي اراكدر حال برگزاري است. مهندس مسعود... ادامه مطلب...

نمايشگاه "اشتغال، كارآفريني و كسب و كارهاي فناورانه" در مركز آموزش علمي كاربردي جهاددانشگاهي اراك گشايش يافت

IMAGE

چهارشنبه, 09 خرداد 1397 به همت دفتر كارآفريني و ارتباط با جامعه و صنعت مركز آموزش علمي كاربردي جهاددانشگاهي اراك، نمايشگاه اشتغال، كارآفريني و كسب و كارهاي فناورانه با حضور دكتر رئوفي سرپرست دانشگاه علمي كاربردي استان مركزي، دكتر رحماني مديركل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان، دكتر نظام دوست رئيس... ادامه مطلب...

انعقاد تفاهم نامه همكاري بين اداره كل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان مركزي و جهاددانشگاهي استان مركزي

IMAGE

چهارشنبه, 09 خرداد 1397 تفاهم نامه همكاري بين اداره كل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان مركزي و جهاددانشگاهي استان مركزي در زمينه همكاري آموزشي، تحقيقاتي و فرهنگي در حاشيه برگزاري نمايشگاه "اشتغال، كارآفريني و كسب و كارهاي فناورانه" در مركز آموزش علمي كاربردي جهاددانشگاهي اراك منعقد گرديد. بر اساس... ادامه مطلب...

مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اراک

نمايشگاه "اشتغال، كارآفريني و كسب و كارهاي فناورانه" در مركز آموزش علمي كاربردي جهاددانشگاهي اراك گشايش يافت

به همت دفتر كارآفريني و ارتباط با جامعه و صنعت مركز آموزش علمي كاربردي جهاددانشگاهي اراك، نمايشگاه اشتغال، كارآفريني و كسب و كارهاي فناورانه با حضور دكتر رئوفي سرپرست دانشگاه علمي كاربردي استان مركزي، دكتر رحماني مديركل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان، دكتر نظام دوست رئيس جهاددانشگاهي استان، مهندس يساولي مدير فناوري اطلاعات و شبكه دولت استانداري مركزي و جمعي از مسئولان، اساتيد، دانشجويان 6 خردادماه در مركز آموزش علمي كاربردي جهاددانشگاهي اراك افتتاح شد.

مهندس مسعود شهرجردي، سرپرست مركز آموزش علمي كاربردي جهاددانشگاهي اراك در حاشيه برپايي اين نمايشگاه با اشاره به شعار سال مبني بر حمايت از كالاي ايراني، اظهاركرد: به منظور تحقق ابعاد اقتصاد مقاومتي بايد بصورت عملي وارد ميدان شد.

وي با بيان اينكه كارآفريني فرآيند تاسيس و يا توسعه كسب و كار، بر مبناي يك فكر و ايده نو است، افزود: كارآفريني به عنوان موتور حركتي توليد و توسعه اقتصادي و از سويي پرورش دهنده و تقويت كننده روحيه سرمايه گذاري و بهره وري در نيروي انساني تلقي مي گردد.

شهرجردي با اشاره به اينكه توسعه فرهنگ كارآفريني رونق توليد داخلي را به دنبال دارد، افزود: كارآفريني با ايجاد خودباوري در جامعه، گسترش توليد و بهره وري را در جامعه فراهم مي نمايد.

سرپرست مركز جهاددانشگاهي اراك خاطرنشان كرد: در همين راستا نمايشگاه اشتغال، كارآفريني و كسب و كارهاي فناورانه با هدف معرفي دستاوردهاي دانشجويان مركز جهاددانشگاهي اراك و اشتغالزايي در 20 غرفه برپا شده است.

وي آشنايي دانشجويان با محيط كسب و كار، افزايش مهارت هاي كسب و كار دانشجويي و آشنايي با شيوه هاي راه اندازي كسب و كارهاي فناورانه را از ديگر اهداف برپايي اين نمايشگاه عنوان كرد.

اين مقام مسئول در پايان تصريح كرد: نمايشگاه اشتغال، كارآفريني و كسب و كارهاي فناورانه ارائه دهنده طرح ها و نوآوري در حوزه هاي فناورانه، صنعت گردشگري، مشاغل فضاي مجازي، اختراعات و ابتكارات دانشجويي، ارائه خدمات شبكه دولت و مشاوره شغلي و ... مي باشد.

لازم به ذكر است؛ اولين نمايشگاه اشتغال، كارآفريني و كسب و كارهاي فناورانه به همت دفتر كارآفريني مركز جهاددانشگاهي اراك ازهفتم الي نهم خردادماه از ساعت15 تا 18 براي بازديد علاقه مندان در اين مركز آموزشي داير است.