جدیدترین اخبار

جدید ترین اخبار مرکز

کسب رتبه برتر مسابقات قرآن اوقاف استان مرکزی توسط جهادگر جهاددانشگاهی استان مرکزی

IMAGE

چهارشنبه, 20 تیر 1397  جهادگر جهاد دانشگاهی استان مرکزی در مسابقات استانی قرآن کریم اوقاف به مقام دوم دست یافت. بر اساس این گزارش؛ رقابت ۲۵۴ منتخب استان مرکزی در مرحله استانی چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف با تلاوت علیرضا احمدی قاری بین المللی در رشته‌های حفظ ۵ جزء، ۱۰ جزء، ۲۰ جزء، کل،... ادامه مطلب...

برگزاری پنجمين آزمون استخدامي دستگاه های اجرايي در مرکزعلمی کاربردی جهاد دانشگاهی اراک

شنبه, 16 تیر 1397 همزمان با سراسر کشور، پنجمين آزمون استخدامي متمرکز دستگاه های اجرايي در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اراک برگزار شد. مهندس مسعود شهرجردی، سرپرست مرکز علمی کاربردی اراک با اعلام این خبر، افزود: اين آزمون براي جذب افراد واجد شرايط در 9 دستگاه اجرايي شامل وزارت آموزش و... ادامه مطلب...

بازديد سرپرست و مسئولان دفاتر كارآفريني و نوآوري مركز جهاددانشگاهي اراك از پارك علم و فناوري استان

IMAGE

چهارشنبه, 06 تیر 1397 سرپرست و مسئولان دفاتر كارآفريني و نوآوري مركز آموزش علمي كاربردي جهاددانشگاهي اراك 5 تيرماه از پارك علم و فناوري استان بازديد و در جلسه اي كه به منظور تبادل نظر و بحث پيرامون پارك و مراكز علمي كاربردي برگزار شد، شركت کردنند. بر اساس اين گزارش؛ دكتر رفيعي رئيس پارك علم و... ادامه مطلب...

اعلام فراخوان بيست و هفتمين اجلاس سراسري نماز با عنوان "شيوه ها و مهارت هاي دعوت به نماز "

IMAGE

سه شنبه, 05 تیر 1397 ستاد اقامه نماز كشور فراخوان بيست و هفتمين اجلاس سراسري نماز را با عنوان «شيوه‌ها و مهارت‌هاي دعوت به نماز» منتشر كرد. بر اساس اين گزارش؛ موضوعات اين دوره از فراخوان اجلاسيه شامل شيوه‌هاي انس كودكان با نماز در مهدهاي كودك، مهارت‌هاي دعوت به نماز در مدارس و دانشگاه‌ها،... ادامه مطلب...

اجراي اقدامات فرهنگي همزمان با هفته مبارزه با مواد مخدر در مركز جهاددانشگاهي اراك

IMAGE

دوشنبه, 04 تیر 1397 همزمان با هفته مبارزه با مواد مخدر، مركز آموزش علمي كاربردي جهاددانشگاهي اراك با توجه به ضرورت فرهنگ سازي در اين موضوع به اجراي اقدامات فرهنگي متعدد نموده است. مهندس مسعود شهرجردي، سرپرست مركز آموزش علمي كاربردي جهاددانشگاهي اراك در اين رابطه با تاكيد بر لزوم فرهنگ سازي... ادامه مطلب...

مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اراک

بازديد دانشجويان مركز علمي كاربردي جهاددانشگاهي اراك از اداره كل پست استان مركزي

به همت دفتر كارآفريني و ارتباط با جامعه مركز آموزش عالي علمي كاربردي جهاددانشگاهي استان مركزي، جمعي از دانشجويان اين مركز آموزشي، 19 ارديبهشت ماه از اداه كل پست استان مركزي بازديد به عمل آوردند.  

محمدعلي چراغي، مديركل اداره پست استان مركزي در جريان اين بازديد با اشاره به اينكه توسعه تجارت الكترونيك يكي از اهداف اداره پست است، اظهاركرد: جايگاه پست امروز در جامعه جايگاه عظيمي است كه شبكه وسيع و گسترده اي را داراست.

وي گفت: شركت پست به عنوان گسترده ترين شبكه ارتباطي كشور و عضوي از جامعه جهاني پست در زمينه طراحي و توسعه، توليد و پياده سازي و ارائه خدمات پستي در راستاي افزايش اعتماد و رضايتمندي مشتريان  بر اساس نيازهاي روز به ارائه خدمات مي پردازد.

چراغي خاطرنشان كرد: شركت پست يكي از نخستين دستگاه هاي دولتي با تدوين برنامه اي منسجم و اصولي به منظور ايجاد بستري مناسب و يكپارچه جهت ارائه خدمات نوين پستي و تسهيل و تسريع تعاملات و تبادلات الكترونيكي و توسعه گردش اطلاعات درون و برون سازماني نقش مهمي بر عهده دارد.

وي با بيان اينكه پست امروزه مورد اعتماد و وثوق و امانتدار مردم است به نحوي كه يكي از سازمان هاي وابسته به سازمان ملل است، ادامه داد: نقش پست در كاهش تردد و صرفه جويي هزينه مردم و همچنين در بعد ملي نيز در كاهش مراجعه مردم به ادارات و سازمان ها حائز اهميت است.

وي با بيان اينكه بحث بهره وري از جمله نقش هاي اساسي است كه پست در سطح جامعه داراست، خاطرنشان كرد: پست يكي از سازمان هاي تاثيرگذار در مقوله اقتصادي كشور است كه نقش خود را به خوبي ايفا مي كند.

مديركل اداره پست استان در ادامه استقبال مردم از خدمات پستي در سطح كشور را رضايت بخش عنوان كرد و افزود: با توجه به تغيير و تحولات در دنيا رويكرد پست از روش سنتي به روش نوين تغيير كرده است.

وي با اشاره به اينكه در دنياي امروز تكنولوژي پست تغيير كرده است و بر مبناي فناوري اطلاعات شده است، گفت: خدماتي كه امروزه پست ارائه مي دهد در بحث فناوري اطلاعات و it مي باشد كه اين امر باعث كاهش هزينه ها و ارائه خدمات مطلوب شده است؛ چراكه امروز سرويس هاي پستي داراي سرويس هاي نويني است.

مهندس مسعود شهرجردي، سرپرست مركز آموزش علمي كاربردي جهاددانشگاهي اراك نيز در ادامه، يادآورشد: بازديد تورهاي كارآفريني با هدف مهارت آموزي دانشجويان صورت مي گيرد.

وي يكي از دغدغه هاي مجموعه هاي دانشگاهي را ايجاد ارتباط دانشجويان با رشته هاي مرتبط تحصيلي عنوان كرد و افزود: به منظور جلوگيري دانشجويان از كسب مدرك گرايي، لازم است دانشجويان به صورت علمي و عملي با توانمندي هاي استان مركزي از جمله صنعت آشنا شوند.

شايان ذكر است؛ در پايان اين بازديد، دانشجويان با نحوه ارسال و مرسولات و ساير قسمت هاي مختلف اداره كل پست استان مركزي از نزديك آشنا و كارشناسان مربوطه نيز به سوالات دانشجويان پاسخ دادند.