جدیدترین اخبار

جدید ترین اخبار مرکز

بازدید علمی دانشجویان مرکز جهاددانشگاهی اراک از دفتر پیشخوان دولت

IMAGE

پنج شنبه, 24 اسفند 1396 به همت دفتر کارآفرینی و ارتباط با جامعه و صنعت مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اراک، جمعی از دانشجویان این مرکز آموزشی از دفتر پیشخوان دولت بازدید نمودند. بر اساس این گزارش؛ به منظور افزایش سطح آگاهی دانشجویان مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اراک و در راستای... ادامه مطلب...

ثبت نام رايگان فارغ التحصيلان جوياي كار درمركز كاريابي اطلس به همت مركز جهاددانشگاهي اراك

IMAGE

دوشنبه, 21 اسفند 1396 به همت دفتر كارآفريني مركز آموزش علمي كاربردي جهاددانشگاهي اراك و با همكاري مركز كاريابي و مشاوره شغلي اطلس، ثبت نام رايگان از فارغ التحصيلان جوياي كار جهت طرح كارورزي دانش آموختگان دانشگاهي انجام مي شود. بر اساس اين گزارش؛ دانش آموختگاني كه به دنبال استخدام دركارخانجات... ادامه مطلب...

اعزام دانشجويان مركز جهاددانشگاهي اراك به اردوي راهيان نور

IMAGE

یکشنبه, 20 اسفند 1396 سرپرست مركز آموزش علمي كاربردي جهاددانشگاهي اراك از اعزام جمعي از دانشجويان اين مركز آموزشي به اردوي راهيان نور خبر داد. مهندس مسعود شهرجردي با اعلام اين خبر، اظهاركرد: امسال نيز همانند سال‌ هاي گذشته اردوي بزرگ  فرهنگي زيارتي راهيان نور دانشجويي در مناطق عملياتي جنوب... ادامه مطلب...

بيش از هزار اصله نهال در مركز آموزش علمي كاربردي جهاددانشگاهي اراك غرس شد

IMAGE

یکشنبه, 20 اسفند 1396 همزمان با روز درختكاري و هفته منابع طبيعي و روز بزرگداشت شهدا، بيش از 1000 اصله نهال در مركز آموزش علمي كاربردي جهاددانشگاهي اراك غرس شد. بر اساس اين گزارش؛ مراسم كاشت درخت با هدف اشاعه فرهنگ درختكاري و ترويج فرهنگ حفظ  و نگهداري درختان و توجه بيشتر به توسعه فضاي سبز در اين مركز... ادامه مطلب...

برگزاري جشن دانش آموختگي دانشجويان مركز آموزش جهاددانشگاهي اراك

IMAGE

یکشنبه, 20 اسفند 1396 در آستانه سالروز ولادت حضرت فاطمه(س) و ميلاد حضرت امام خميني(ره)، مراسم جشن دانش آموختگي دانشجويان مركز آموزش عالي علمي كاربردي جهاددانشگاهي اراك به همت امور فرهنگي دانشجويي اين مركز آموزشي، 17 اسفندماه در  برگزار شد. شايان ذكر است؛ قرائت سوگند نامه توسط دانشجويان مركز آموزش... ادامه مطلب...

مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اراک

بازديد دانشجويان مركز علمي كاربردي جهاددانشگاهي اراك از اداره كل پست استان مركزي

به همت دفتر كارآفريني و ارتباط با جامعه مركز آموزش عالي علمي كاربردي جهاددانشگاهي استان مركزي، جمعي از دانشجويان اين مركز آموزشي، 19 ارديبهشت ماه از اداه كل پست استان مركزي بازديد به عمل آوردند.  

محمدعلي چراغي، مديركل اداره پست استان مركزي در جريان اين بازديد با اشاره به اينكه توسعه تجارت الكترونيك يكي از اهداف اداره پست است، اظهاركرد: جايگاه پست امروز در جامعه جايگاه عظيمي است كه شبكه وسيع و گسترده اي را داراست.

وي گفت: شركت پست به عنوان گسترده ترين شبكه ارتباطي كشور و عضوي از جامعه جهاني پست در زمينه طراحي و توسعه، توليد و پياده سازي و ارائه خدمات پستي در راستاي افزايش اعتماد و رضايتمندي مشتريان  بر اساس نيازهاي روز به ارائه خدمات مي پردازد.

چراغي خاطرنشان كرد: شركت پست يكي از نخستين دستگاه هاي دولتي با تدوين برنامه اي منسجم و اصولي به منظور ايجاد بستري مناسب و يكپارچه جهت ارائه خدمات نوين پستي و تسهيل و تسريع تعاملات و تبادلات الكترونيكي و توسعه گردش اطلاعات درون و برون سازماني نقش مهمي بر عهده دارد.

وي با بيان اينكه پست امروزه مورد اعتماد و وثوق و امانتدار مردم است به نحوي كه يكي از سازمان هاي وابسته به سازمان ملل است، ادامه داد: نقش پست در كاهش تردد و صرفه جويي هزينه مردم و همچنين در بعد ملي نيز در كاهش مراجعه مردم به ادارات و سازمان ها حائز اهميت است.

وي با بيان اينكه بحث بهره وري از جمله نقش هاي اساسي است كه پست در سطح جامعه داراست، خاطرنشان كرد: پست يكي از سازمان هاي تاثيرگذار در مقوله اقتصادي كشور است كه نقش خود را به خوبي ايفا مي كند.

مديركل اداره پست استان در ادامه استقبال مردم از خدمات پستي در سطح كشور را رضايت بخش عنوان كرد و افزود: با توجه به تغيير و تحولات در دنيا رويكرد پست از روش سنتي به روش نوين تغيير كرده است.

وي با اشاره به اينكه در دنياي امروز تكنولوژي پست تغيير كرده است و بر مبناي فناوري اطلاعات شده است، گفت: خدماتي كه امروزه پست ارائه مي دهد در بحث فناوري اطلاعات و it مي باشد كه اين امر باعث كاهش هزينه ها و ارائه خدمات مطلوب شده است؛ چراكه امروز سرويس هاي پستي داراي سرويس هاي نويني است.

مهندس مسعود شهرجردي، سرپرست مركز آموزش علمي كاربردي جهاددانشگاهي اراك نيز در ادامه، يادآورشد: بازديد تورهاي كارآفريني با هدف مهارت آموزي دانشجويان صورت مي گيرد.

وي يكي از دغدغه هاي مجموعه هاي دانشگاهي را ايجاد ارتباط دانشجويان با رشته هاي مرتبط تحصيلي عنوان كرد و افزود: به منظور جلوگيري دانشجويان از كسب مدرك گرايي، لازم است دانشجويان به صورت علمي و عملي با توانمندي هاي استان مركزي از جمله صنعت آشنا شوند.

شايان ذكر است؛ در پايان اين بازديد، دانشجويان با نحوه ارسال و مرسولات و ساير قسمت هاي مختلف اداره كل پست استان مركزي از نزديك آشنا و كارشناسان مربوطه نيز به سوالات دانشجويان پاسخ دادند.

پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی

خبر خوان - سايت مرکزی جهاد دانشگاهی

جهاد دانشگاهی | اخبار پژوهش و فناوری

جهاد دانشگاهی