جدیدترین اخبار

جدید ترین اخبار مرکز

كارگاه آموزشي" آموزش هاي پيش از ازدواج" در مركز جهاددانشگاهي اراك

IMAGE

چهارشنبه, 22 آذر 1396 با توجه به تاكيد شوراي عالي انقلاب فرهنگي مبني بر ترويج و تشويق جوانان به ازدواج، كارگاه آموزشي آموزش هاي پيش از ازدواج، 21 آذرماه به همت امور فرهنگي دانشجويي مركز آموزش علمي كاربردي جهاددانشگاهي اراك برگزار شد. بر اساس اين گزارش؛ كارگاه آموزشي پيش از ازدواج ويژه دانشجويان... ادامه مطلب...

به همت مرکز جهاددانشگاهی اراک؛ همایش علمی "حقوق کودک در آیینه قانون" برگزار شد

IMAGE

دوشنبه, 20 آذر 1396 همایش علمی "حقوق کودک در آیینه قانون" به همت دفتر کارآفرینی و ارتباط با جامعه و صنعت مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اراک و گروه مدیریت و خدمات اجتماعی مرکز ، ۱۹ آذرماه در سالن آمفی تئاتر جهاددانشگاهی استان مرکزی برگزار شد. رضوان محمدی، مدرس دانشگاه در این همایش علمی با... ادامه مطلب...

عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی استان مرکزی تاکید کرد: الگوسازی رفتارهای خلاق برای کودکان

IMAGE

دوشنبه, 20 آذر 1396 عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی استان مرکزی اظهارکرد: ایجاد فرصت‌ برای انجام امور پیش بینی نشده از جمله راه‌های پرورش خلاقیت کودکان است، بها دادن به سوالات عجیب و غیرمعمول کودکان، بها دادن به رفتارهای عجیب، الگو سازی رفتارهای خلاق برای کودکان، کمک به شکوفایی قدرت تخیل و... از... ادامه مطلب...

انتخاب مدرس مرکز جهاددانشگاهی اراک به عنوان داور دهمين جشنواره ملي حركت

IMAGE

یکشنبه, 19 آذر 1396 عضو هيئت علمي جهاددانشگاهي استان مركزي از سوي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري به عنوان داور دهمين جشنواره ملي حركت انتخاب شد. بر اساس اين گزارش؛ فاطمه غني پور، عضو هيئت علمي جهاددانشگاهي، مديرگروه مديريت و خدمات اجتماعي و مدرس مركز آموزش علمي كاربردي جهاددانشگاهي اراك، داوري... ادامه مطلب...

تجلیل از مرکز جهاددانشگاهی اراک به عنوان دبیرخانه و برگزارکننده مرحله استانی جشنواره درون دانشگاهی حرکت

IMAGE

یکشنبه, 19 آذر 1396 مراسم تقدیر از مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اراک به عنوان دبیرخانه دائمی و برگزارکننده مرحله استانی پنجمین دوره جشنواره حرکت در استان مرکزی، 14 آذرماه در سالن ستارگان اراک برگزار شد. بر اساس این گزارش؛ در مراسم گرامیداشت روز دانشجو، با اهدای لوح تقدیر و هدیه از مرکز... ادامه مطلب...

مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اراک

بازديد دانشجويان مركز علمي كاربردي جهاددانشگاهي اراك از اداره كل پست استان مركزي

به همت دفتر كارآفريني و ارتباط با جامعه مركز آموزش عالي علمي كاربردي جهاددانشگاهي استان مركزي، جمعي از دانشجويان اين مركز آموزشي، 19 ارديبهشت ماه از اداه كل پست استان مركزي بازديد به عمل آوردند.  

محمدعلي چراغي، مديركل اداره پست استان مركزي در جريان اين بازديد با اشاره به اينكه توسعه تجارت الكترونيك يكي از اهداف اداره پست است، اظهاركرد: جايگاه پست امروز در جامعه جايگاه عظيمي است كه شبكه وسيع و گسترده اي را داراست.

وي گفت: شركت پست به عنوان گسترده ترين شبكه ارتباطي كشور و عضوي از جامعه جهاني پست در زمينه طراحي و توسعه، توليد و پياده سازي و ارائه خدمات پستي در راستاي افزايش اعتماد و رضايتمندي مشتريان  بر اساس نيازهاي روز به ارائه خدمات مي پردازد.

چراغي خاطرنشان كرد: شركت پست يكي از نخستين دستگاه هاي دولتي با تدوين برنامه اي منسجم و اصولي به منظور ايجاد بستري مناسب و يكپارچه جهت ارائه خدمات نوين پستي و تسهيل و تسريع تعاملات و تبادلات الكترونيكي و توسعه گردش اطلاعات درون و برون سازماني نقش مهمي بر عهده دارد.

وي با بيان اينكه پست امروزه مورد اعتماد و وثوق و امانتدار مردم است به نحوي كه يكي از سازمان هاي وابسته به سازمان ملل است، ادامه داد: نقش پست در كاهش تردد و صرفه جويي هزينه مردم و همچنين در بعد ملي نيز در كاهش مراجعه مردم به ادارات و سازمان ها حائز اهميت است.

وي با بيان اينكه بحث بهره وري از جمله نقش هاي اساسي است كه پست در سطح جامعه داراست، خاطرنشان كرد: پست يكي از سازمان هاي تاثيرگذار در مقوله اقتصادي كشور است كه نقش خود را به خوبي ايفا مي كند.

مديركل اداره پست استان در ادامه استقبال مردم از خدمات پستي در سطح كشور را رضايت بخش عنوان كرد و افزود: با توجه به تغيير و تحولات در دنيا رويكرد پست از روش سنتي به روش نوين تغيير كرده است.

وي با اشاره به اينكه در دنياي امروز تكنولوژي پست تغيير كرده است و بر مبناي فناوري اطلاعات شده است، گفت: خدماتي كه امروزه پست ارائه مي دهد در بحث فناوري اطلاعات و it مي باشد كه اين امر باعث كاهش هزينه ها و ارائه خدمات مطلوب شده است؛ چراكه امروز سرويس هاي پستي داراي سرويس هاي نويني است.

مهندس مسعود شهرجردي، سرپرست مركز آموزش علمي كاربردي جهاددانشگاهي اراك نيز در ادامه، يادآورشد: بازديد تورهاي كارآفريني با هدف مهارت آموزي دانشجويان صورت مي گيرد.

وي يكي از دغدغه هاي مجموعه هاي دانشگاهي را ايجاد ارتباط دانشجويان با رشته هاي مرتبط تحصيلي عنوان كرد و افزود: به منظور جلوگيري دانشجويان از كسب مدرك گرايي، لازم است دانشجويان به صورت علمي و عملي با توانمندي هاي استان مركزي از جمله صنعت آشنا شوند.

شايان ذكر است؛ در پايان اين بازديد، دانشجويان با نحوه ارسال و مرسولات و ساير قسمت هاي مختلف اداره كل پست استان مركزي از نزديك آشنا و كارشناسان مربوطه نيز به سوالات دانشجويان پاسخ دادند.

پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی

خبر خوان - سايت مرکزی جهاد دانشگاهی

جهاد دانشگاهی | اخبار پژوهش و فناوری

جهاد دانشگاهی